O nás

V oblasti poisťovníctva pôsobíme už viac ako 30 rokov a svoje bohaté skúsenosti sme zúročili v roku 2009, ktorý sa spája so vznikom našej spoločnosti. Našim poslaním je poskytovanie profesionálnych a komplexných služieb zameraných prioritne na (špeciálne) potreby každého klienta.

Portál PoistisaOnline.sk je orientovaný predovšetkým na zákazníka a jeho individuálne potreby či už vo sfére životného, ako aj neživotného poistenia. Našou devízou je o.i. fakt, že počas pôsobenia vo finančnom sektore sme nadviazali spoluprácu a kvalitné vzťahy s mnohými komerčnými poisťovňami a bankami.

Medzi naše najzaujímavejšie produkty patrí bezpochyby poistenie vozidla a kompletný servis s tým spájaný. S nami sa presvedčíte o tom, že poistenie auta online, či už povinné zmluvné poistenie alebo havarijné pzp nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí pár kliknutí a na jednom mieste nájdete to najlacnejšie pzp vďaka službám ako sú porovnanie pzp a pzp kalkulačka.  

„Na našu činnosť dohliada Národná banka Slovenska“

„Online poistenie šetrí tvoj čas a portál PoistisaOnline.sk aj tvoju peňaženku!“

Služby portálu Poistisaonline.sk:

  • vhodné poistné produkty šité na mieru na základe tvojich požiadaviek
  • konzultačná a poradenská činnosť pri výbere poisťovne (na Slovensku aj v Európe)
  • dohodnutie podmienok poistenia s vybranou poisťovňou
  • rizikový manažment a poradenstvo – vypracovanie optimálnej stratégie pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti poistenia
  • koordinácia medzi účastníkmi v prípade Spolupoistenia
  • asistencia pri hlásení poistných udalostí a následná pomoc s administratívnymi postupmi potrebnými pri uplatňovaní nárokov na náhradu škôd vrátane zabezpečenia expertných technických a právnych posudkov
  • revízia a aktualizácia už uzatvorených poistných zmlúv

Blog

PZP a havarijné
poistenie
online
na 3 kliky!

PZP online
Havarijné online

Kontaktný formulár